Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia publicznego

Posted on Posted in LRPO
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO
 NA WYKONANIE REMONTU I MODERNIZACJI BUDYNKU
„SPICHLERZ” W GORZOWIE WLKP.
Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp. informuje, iż w toku przeprowadzonego postępowania o  udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie remontu i modernizacji budynku „Spichlerz” w Gorzowie Wlkp. przy ul. Fabrycznej 1-3  dla inwestycji realizowanej w ramach projektu pt.: „Modernizacja, remont i konserwacja budynków Muzeum Lubuskiego im. J. Dekerta w Gorzowie Wlkp.” udzielono zamówienia Konsorcjum: Lider: Przedsiębiorstwo Budowlane „Jack-Bud” Jacek Grabowski z siedzibą Poznaniu przy Os. B. Chrobrego, pawilon 110.
Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn.: „Modernizacja, remont i konserwacja budynków Muzeum Lubuskiego im. J. Dekerta w Gorzowie Wlkp.” współfinansowana  ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet 5 Rozwój i modernizacja infrastruktury turystycznej i kulturowej, Działanie 5.1 Rozwój i modernizacja regionalnej infrastruktury turystycznej i kulturowej.
Rozpoczęcie prac remontowych planowane jest w pierwszej dekadzie czerwca 2010 r.
Szczegółowe informacje na temat przetargu w zakładce „Przetargi i zamówienia”.