Posted on Posted in LRPO

Gorzów Wlkp. 25.11.2011 r.

INFORMACJA O ZAAWANSOWANIU REALIZACJI PROJEKTU  „MODERNIZACJA, REMONT I KONSERWACJA BUDYNKÓW MUZEUM LUBUSKIEGO IM. J. DEKERTA W GORZOWIE WLKP.”

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp. informuje, że zakończyły się prace remontowo-konserwatorskie budynku „Spichlerza”  przy ulicy Fabrycznej 1-3.

Uroczyste otwarcie odbędzie się w piątek 02 grudnia 2011 r. o godz. 17.

Zakres prac remontowo-konserwatorskich budynku „Spichlerza” obejmował remont dachu, remont elewacji z wymianą okien, remont piwnic i parteru, wymianę instalacji elektrycznej, wymianę instalacji ppoż. i świateł awaryjnych oraz modernizacja wystaw stałych.

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn.: „Modernizacja, remont i konserwacja budynków Muzeum Lubuskiego im. J. Dekerta w Gorzowie Wlkp.” współfinansowana  ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet 5 Rozwój i modernizacja infrastruktury turystycznej i kulturowej.