Wynajem Sal

Posted on Posted in Bez kategorii

Muzeum Lubuskie przedstawia szeroką ofertę wynajmu stylowych wnętrz muzealnych na potrzeby organizacji imprez okolicznościowych, spotkań konferencyjnych, warsztatów branżowych (wykłady, szkolenia, kursy, promocje), czy kameralnych koncertów.

Zespół Willowo-Ogrodowy w Gorzowie

Najbardziej efektownym pomieszczeniem jest Hall główny Willi, w którym zachowana jest oryginalna boazeria z drewna dębowego oraz kominek marmurowy z lustrem w stylowej dębowej ramie. Przeznaczony jest głównie do organizacji imprez okolicznościowych – przyjęć komunijnych, przyjęć weselnych. Możliwa jest również organizacja ślubu. Hall główny przeznaczony może być również dla organizacji wykładów, spotkań naukowych itp.

{gallery}Wynajem{/gallery}

Sala Portretowa to galeria portretów epitafijnych duchownych ewangelickich, która stanowi dużą rzadkość w zbiorach muzealnych na terenie Polski. Sala Malarstwa Polskiego to ekspozycja 14 dzieł malarzy polskich prezentująca realistyczne malarstwo pejzażowe, rodzajowe i portretowe. Połączenie tych dwóch sal nadaje się znakomicie na organizację wszelkiego rodzaju warszatów branżowych, kameralnych koncertów (w Sali Portretowej znajduje się fortepian), a także inaugurację czy zakończnie roków szkolnych lub akademickich.

{gallery}Wynajem1{/gallery}

„Ogród zimowy” (weranda) została w 2011 roku całkowicie odremontowana, a także unowocześniona. Jest to całkowicie przeszklone pomieszczenie ze wspaniałym widokiem na ogród muzealny. Wernada została dostosowana do organizacji kameralnych przyjęć komunijnych oraz weselnych (do 20-25 osób), a także warsztatów plastycznych, spotkań firmowych.

Ogród muzealny (powierzchnia 3 ha) znakomicie nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju imprez plenerowych.

{gallery}Wynajem2{/gallery}

Spichlerz

Sala edukacyjna została dostosowana do organizacji wszelkich szkoleń, konferencji, a także warsztatów plastycznych.

{gallery}Wynajem3{/gallery}

Współpracujemy z firmami cateringowymi, gwarantującymi profesjonalną obsługę i wyposażenie na potrzeby organizacji przyjęć weselnych, komunijnych czy też innych imprez.

Usługa wymaga rezerwacji co najmniej 7 dni przed planowanym wynajmem.

Kontakt: Dział Administracyjno-Gospodarczy – tel. 95 732 28 43 wew. 36; 604-542-216