Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia publicznego

Posted on Posted in LRPO

REMONTU DACHU ORAZ ELEWACJI BUDYNKU OFICYNY

ZESPOLE WILLOWO-OGRODOWYM

W związku z realizacją projektu pt.: „Modernizacja, remont i konserwacja budynków Muzeum Lubuskiego im. J. Dekerta w Gorzowie Wlkp.” Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp. w dniu 09.07.2010 r. ogłosiło przetarg nieograniczony na wykonanie remontu dachu oraz elewacji budynku Oficyny w „Zespole Willowo-Ogrodowym” w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Warszawskiej 35. W toku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (w trybie przetargu nieograniczonego) w dniu 18.08.2010 roku, za najkorzystniejszą uznano ofertę nr II złożoną przez Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych i Budowlanych Krzysztof Zawadzki z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Żmudzkiej 5/9, oferującą cenę brutto 775.453,00 zł.  W dniu 26.08.2010 r. udzielono zamówienia wyżej wymienionemu wykonawcy. Rozpoczęcie prac remontowych przewidziane jest na początek września 2010 roku.

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn.: „Modernizacja, remont i konserwacja budynków Muzeum Lubuskiego im. J. Dekerta w Gorzowie Wlkp.” współfinansowana  ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet 5 Rozwój i modernizacja infrastruktury turystycznej i kulturowej, Działanie 5.1 Rozwój i modernizacja regionalnej infrastruktury turystycznej i kulturowej.

Szczegółowe informacje na temat przetargu w zakładce „Przetargi i zamówienia”.